کناف دکوراسیون
سبد خرید خالی است.

سازه کناف

 

سازه کناف:

از ورقه های فولادی گالوانیزه به ضخامت ۰٫۶ میلیمتر ساخته شده اند. با استفاده از تکنولوژی سرد نورد، توسط دستگاه رول فرمینگ ساخته می شوند . در ساختار دیوار کناف معمولا از قطعه استاد و رانر استفاده می گردد. استاد : جزء عمودی و ستون دیوار کناف بوده که در نمره 50 تا 1۰۰ تولید می شود و در فواصل ۳۰ تا ۶۰ سانتی متری قرار گرفته و تاسیسات برقی را در خود جای میدهد و صفحات روکش دار گچی به آن متصل می گردد. رانر : رانر قطعه افقی یا هادی تراز  دیوار کناف می باشد این سازه به عنوان هادی استاد در دیوار همچنین در اطراف بازشو ها استفاده میگردد و در نمره 50 تا 1۰۰ تولید می شود.

اجزای سازه

علاوه بر استاد و رانر که به سادگی نصب می گردند و از عوامل اصلی زیرسازی دیوار کناف می باشند قطعه های مهم دیگری نیز جهت بهبود عملکرد دیوار وجود دارند که معرفی می گردند.

قطعه اتصال سازه پشتیبان :(SC47)

از این قطعه و با استفاده از سازه می توان سازه پشتیبان برای نصب قوطی های برق ساخت.

جی بید:
برای ایجاد لبه های صاف و یکنواخت در انتهای آزاد پانل گچی استفاده می شود. این سازه همچنین از لبه ای آزاد در مقابل ضربه محافظت می کند.

درز انقطاع:
در دیوار های پیوسته با طول زیاد نیاز به ایجاد درز انقطاع می باشد . از این سازه برای پوشش درز انقطاع ایجاد شده استفاده می شود.

کرنر بید –  محافظ گوشه 

از این سازه در کنج های خارجی دیوار کناف استفاده می شود . نقش اصلی آن جلوگیری از آسیب ناشی از ضربه می باشد این سازه تاثیری خوبی در ایجاد لبه های گونیا و یکنواخت نیز دارد.

 

 

 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
سلام!

سلام ، میتونیم کمک کنیم ؟

Social